Doručovací metody

  • Osobní odběr zdarma
  • PPL 149Kč
  • DPD 149Kč
  • Česká pošta 149Kč (Pošta)

Proč nakoupit u nás

  • Více jak 15 let zkušeností s prodejem vrutů.
  • Vlastní kamenná prodejna s plochou 400m2.
  • Dopravné od 2000Kč zdarma

 

 Brožura průvodce světem hmoždinek

 

  

Navštivte nás v Českých Budějovicích

 

tinygrab-screen-shot-11-10-13-14-29-16.png

 

 gopay2.jpg

 Zobrazit recenze obchodu

Trubičkové pěny

Trubičkové montážní pěny jsou určeny pro koncové spotřebitele, kteří nemají k dispozici aplikační pistoli. Montážní pěna se aplikuje zmáčknutím ventilu a z aplikační trubičky se aplikuje přímo do spáry. 

 

Podle funkce a rozpínavosti vám nabízíme několik typů trubičkových montážních pěn. Pokud potřebujete vyplnit spáru hodí se na to klasická trubičková pěna, pokud potřebujete zapěnit okna či dveře použijte nízkoexpanzní trubičkovou pěnu. Pro utěsnění skruží máme v nabídce studnařskou pěnu. Nově jsme rozšířily sortiment o nízkoexpanzní pěnu Whiteq, která má mimo jiné zvýšenou odolnost proti UV záření

 

V zimních měsících se používají zimní varianty trubičkových pěn. U zimních PUR pěn je zaručena aplikovatelnost a vytvrdnutí montážní pěny. Přesto se nedoporučuje je nechávat vymrznout přes noc v autě či na stavbě.

 

Aplikace trubičkových pěn

Před aplikací dózu řádně protřepat min. 30x. Při aplikaci je dóza s PUR pěnou umístěna v poloze dnem vzhůru, čímž je zajištěno bezpečné vyaplikování celého obsahu dózy. Trubičkové PUR pěny umožňují rychlé nanášení pěny do spár a otvorů. Spáry nad 40mm vyplňovat postupně po vrstvách, vždy po vytvrzení předchozí vrstvy. Spáry vyplňovat od spodu nahoru, cca ze 60%. Dózy skladujte vždy dnem dolů.

Montážní pěna trubičková

Hadičková montážní pěna se používá vyplňování spár okolo okenních rámů a parapetů či…

153,00 Kč/ks s DPH

Montážní trubičková pěna WhiteTEQ

Vysoká odolnost vůči UV záření. Bílá barva. Jednotná buněčná struktura.

159,08 Kč/ks s DPH